Naše produkty sú s vami už dlhšiu dobu, no až teraz dostali priestor aby ste ich mohli spoznať aj v online svete. Vďaka vašej pozitívnej energii môžeme ísť kúsok po kúsku ďalej a rásť spolu s vami.

Zakladáme si na zodpovednom prístupe k samotnej výrobe, preto každý jeden kúsok, ktorý vznikne v našej dielničke je lokálny a jedinečný. Materiál si starostlivo vyberáme vlastnými rukami v lokálnych obchodoch.  Máme radi bavlnu, alebo príjemné bavlnené zmesi. Strihy sú našou špecialitkou a vďaka tomu skladáme jedinečné kúsky oblečenia, ktoré len tak ľahko nenájdeš.

Na našej stránke máme oblečenie, ktoré nemusí byť vždy skladom, no veríme, že si na ten svoj kúsok rád počkáš. Snažíme sa nevyrábať nadbytočné kusy oblečenia, ktoré by zbytočne ležali na sklade, alebo v horšom prípade na skládkach. Naša úcta k životu samotnému nás naučila byť trpezlivými a v tomto prípade platí staré známe: Na dobré veci sa oplatí čakať.

Snažíme sa tvoriť príjemne nositeľné oblečenie, ktoré vyzdvihne ženskosť vďaka strihom, ktoré lichotia každej postave. Radi kombinujeme farby, aby ste v našich kúsoch mohli vyzerať elegantne a fresh. Ďakujeme vám.